Ples

2021

Občianske združenie ZÁCHRANA sa rozhodlo v deň konania konferencie RESCUE DAY zorganizovať 10. ples záchranárov.

Rovnako, ako je dôležité získavanie odborných poznatkov či diskusia na závažné témy, tak sú dôležité aj neformálne stretnutia, pri ktorých sa záchranári môžu zabaviť, odreagovať, spoznať nových priateľov, predstaviť kolegom svojich manželov a manželky, ktoré svojou toleranciou a pochopením podporujú našu prácu.

Od roku 2016 nastala zmena v mieste konania plesu, presunuli sme sa do neďalekého Kežmarku. Toto rozhodnutie sme prijali po dôkladnom zvažovaní. A čo rozhodlo? Štyri roky plesov v Redute pre nás celé zázemie, vrátane nezameniteľnej stravy a ďalších služieb, pripravovali manželia Vadelovci, ktorí sa rovnako minulý rok presunuli zo známych popradských priestorov do novovybudovaného centra v 15 kilometrov vzdialenom Kežmarku. Dôvera, skúsenosti, ale aj vaše pozitívne ohlasy nás presvedčili, že toto bola správna voľba.

Na presun z Popradu do Kežmarku a späť sme zabezpečili autobus, ktorý je v cene vstupeniek.

Pozývame vás zabaviť sa v plesovej sezóne do Kežmarku, do mesta, ktoré ožije záchranármi.

Registrácia na ples bude dostupná iba pre plne zaočkované osoby proti ochoreniu COVID-19. Organizácia plesu bude podliehať platným aktuálnym opatreniam podľa COVID Automatu.

Termín:11.2.2022
Miesto:Michalská 18, Kežmarok
Začiatok:19:00
Kapacita:130 osôb
Vstupné:70 € s DPH / osoba*

*cena zahŕňa: vstup pre 1 osobu, živá hudba, ľudová hudba, prípitok, večera, švédske stoly ako druhá večera, fľaša vína pre pár.

Registračný formulár

PLES

Registračný formulár je vzhľadom k aktuálnej epidemiologickej situácii zatiaľ nedostupný. O jeho spustení Vás budeme informovať.

Mapa

VK-VADEL KEŽMAROK