PLES SA RUŠÍ

Aktuálna informácia

Vzhľadom k aktuálnej situácii na Ukrajine sa ples ruší. Kompletné informácie budú rozoslané na e-maily uvedené pri registrácii a platby budú vrátené.
Ďakujeme za pochopenie.

Ples

2022

Občianske združenie ZÁCHRANA bude organizovať 10. ples záchranárov v závislosti od aktuálnej epidemiologickej situácie.

Rovnako, ako je dôležité získavanie odborných poznatkov či diskusia na závažné témy, tak sú dôležité aj neformálne stretnutia, pri ktorých sa záchranári môžu zabaviť, odreagovať, spoznať nových priateľov, predstaviť kolegom svojich manželov a manželky, ktoré svojou toleranciou a pochopením podporujú našu prácu.

Od roku 2016 nastala zmena v mieste konania plesu, presunuli sme sa do neďalekého Kežmarku. Toto rozhodnutie sme prijali po dôkladnom zvažovaní. A čo rozhodlo? Štyri roky plesov v Redute pre nás celé zázemie, vrátane nezameniteľnej stravy a ďalších služieb, pripravovali manželia Vadelovci, ktorí sa rovnako minulý rok presunuli zo známych popradských priestorov do novovybudovaného centra v 15 kilometrov vzdialenom Kežmarku. Dôvera, skúsenosti, ale aj vaše pozitívne ohlasy nás presvedčili, že toto bola správna voľba.

Pozývame vás zabaviť sa do Kežmarku, do mesta, ktoré ožije záchranármi.

Registrácia na ples podlieha aktuálne platným obmedzeniam pre hromadné podujatia v režime OP+.

Aktuálne informácie: https://korona.gov.sk/obmedzenia-pre-hromadne-podujatia/

 

Termín:25.3.2022
Miesto:Michalská 18, Kežmarok
Začiatok:19:00
Kapacita:120 osôb
Vstupné:70 € s DPH / osoba*

*cena zahŕňa: vstup pre 1 osobu, živá hudba, ľudová hudba, prípitok, večera, švédske stoly ako druhá večera, fľaša vína pre pár.

Registračný formulár

PLES

Ospravedlňujeme sa, registrácia na ples bola zastavená. Ďakujeme za pochopenie.

Mapa

VK-VADEL KEŽMAROK