Lokalita

Konferencia prebiehala v unikátnych multifunkčných kongresových priestoroch AquaCity Poprad s moderným technickým vybavením a variabilitou usporiadania.

AquaCity Poprad – AquaPark a wellness na Slovensku

Vitajte v AquaCity Poprad, v ekologickom rezorte, ktorý poskytuje luxusné ubytovanie v hoteloch, relaxačné a wellness služby, možnosti na zdravotnú turistiku a športové vyžitie, gastronomické a kongresové služby. Súčasťou strediska je aquapark, wellness centrum Fire & Water Wellness & Spa, hotely, kryocentrum a možnosti pre zdravie, šport a zábavu.

Aquapark AquaCity Poprad ponúka 13 vonkajších a vnútorných bazénov, tobogány, 350 vodných atrakcií, najväčšie wellness a spa centrum na Slovensku, detské kútiky, ihriská, zábavné animačné programy pre deti a výnimočnú 3D Laser show.

Wellness a Spa AquaCity Poprad s rozlohou 1600 m2 je rajom pre milovníkov relaxu a wellness služieb. Nájdete tu rôzne druhy sáun, inhalácii, vírivky, zátoku lásky alebo snežnú jaskyňu.

AquaCity Poprad – Wellness hotely vo Vysokých Tatrách

Ponúkame vám luxusné, ale lacné ubytovanie vo Vysokých Tatrách. Súčasťou rezortu AquCity Poprad je luxusný hotel Mountain View****, rodinný hotel Seasons**** a moderný hotel Riverside***. Ak chcete byť bližsie k prírode ubytuje sa v najmodernejšom wellness hoteli Horizont Resort **** alebo v hoteli Hills ****.

V AquaCity Poprad poskytuje širokú škálu služieb na ideálnu dovolenku pre rodiny s deťmi, rodinný výlet, aktívnu dovolenku na Slovensku, firemnú akciu či event.

WEB: https://aquacity.sk/

MAPA

AQUACITY POPRAD